سلام... 

فرصت زیادی برای نوشتن ندارم.

اول سال نو، سال صبر و استقامت بر همه آزادمردان این سرزمین که با جان و دل برای آبادی وطن تلاش می کنند مبارک.

دوم این که تا چند ساعت دیگر رهسپار عراق و کربلا و شهرهای دیگرش هستیم؛ من و خانواده ام. تصمیم دارم سفرنامه ای هم بنویسم. و شاید هم به خاطر مشغله زیاد در عراق و کوه کتابی که با خودم برده ام نتوانم این کار را بکنم. اما تصمیم دارم اگر شد حتماً شرحی از کشفیاتم در عراق را بازگو کنم!

 

جزوه آموزش داستان در کارگاه نیم دایره  

1. از یک هفته قبل عید، فقط یک روز تهران بودم و آن هم دیروز بوده. اما با این حال من به قولم عمل کرده ام و برای دوستانی که می خواهند وارد کارگاه داستان نیم دایره بشوند جزوه آموزش داستان را فراهم کردم. برای دریافت جزوه و پیگیری اخبار از طریق وبلاگ کارگاه داستان نیم دایره به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://nimdayereh.persianblog.ir/post/28/

این کارگاه روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت 16 الی 19 در فرهنگسرای خاوران، طبقه دوم، سالن اجتماعات برگزار می گردد.

2. مطلب دوم این که من قصد دارم در این کارگاه سختگیری زیادی داشته باشم. با این که کارگاه رایگان و برای عموم آزاد است، اما احتمالاً برای ورود اعضای جدید ازمونی از روی همان جزوه آموزش ترتیب بدهیم تا سطح کیفی کلاس نزدیک به 50 درصد بالاتر برود.

3. و مطلب سوم: قصد دارم در فرهنگسرایی در مرکز شهر با همکاری دوستانی که علاقه مند هستند کارگاه نیم دایره 2 را در روزهای پنج شنبه برگزار کنم. و صد البته برای حضور در آن کارگاه هم جزوه آموزش و آزمون ورودی خواهیم گذاشت. جزئیات بیشتر باشد برای زمانی که دوباره به ایران برگشتم و دوستانی که مدنظر دارم را پیدا کنم و کار را شروع کنیم.